Ristikheina Kohvik toob sinuni klassikalise kohviku mõiste

Ristikheina Kohvik avas oma esimesed uksed 2014. aasta sügisel, kui Pelgulinnas Ristiku ja Timuti tänava nurgapealne sai tituleeritud magusa saia ja mõruda kohvi lõhnaga. 2017. aasta kevadel laienes kohvik uuenenud Balti Jaama Turu fenomenaalsele toidutänavale ja aasta 2020 suvi viis Ristikheina nii Kristiine Keskuse kui Ülemiste Keskuse valdustesse. Tänaseks on Tallinnas Ristikheina kohvikuid neli.

Kui Balti Jaama Turu ja Kristiine Keskuse kohvikud on pannud rõhuasetuse pigem kookidele ning kohvile, siis Pelgulinna ja Ülemiste Keskuse kohvikutes on saadaval ka suursugune a la carte hommiku- ja lõunasöögimenüü, mida lihtsalt ei saa proovimata jätta. Mõeldud on kõigi peale – usinad, kes hommikul tööle joostes energiaks putru ja kohvi vajavad või vanad tuttavad, kes muljeid imelise tordi ja tee kõrval vahetada tahavad.

Mis siin salata, suur roll on kanda tortidel. Uhked vitriinid on kõikides kohvikutes täis magusaid ning suursuguseid kooke, mida saab nautida nii kohapeal kui ka kaasa ostes, jättes sinu mälestustesse magusa noodi. Ristikheina Kohvik tegeleb ka eritellimustega – sünnipäevad, pulmad või perekondlik kokkusaamine – oleme avatud kõikidele väljakutsetele!

Meil on äärmiselt heameel lahutada meelt, täita kõhtu, olla kohaks, kuhu seinte vahele jäävad parimate sõprade saladused ning kuhu mõni potentsiaalne kirjanik võib romaani kirjutama tulla.

Peatse kohtumiseni,
Kohvik Ristikheina perekond

Ristikheina

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm aitas 14. juulist 2014 kuni 13. juulini 2015 Ristikheina Kohvik OÜ-l soetada põhivara.