Kvaliteetne nurgake kesklinnas..

Jutud käivad, et kesklinn olevat juba kaua igatsenud ühe hubase koogipoe/kohviku järele, kus hommikuti kohvi juua ja hommikusööki süüa, lõunal suppi ja õhtul üks kook tee kõrvale võtta. Endine Mantliäri pood võlus meid oma ruumidega. Suur aken linnavaatega, kitsalt hubane ning omanäolise põrandaga, mille taastasime. Garanteerime, et koogipoodi sisse astudes tunnete kvaliteetse kohvi lõhna, mille taustal magusad noodid.

Suur roll on kanda koogipoel tortidel. Uhke vitriin täis magusaid, suursuguseid kooke, mida saab nautida nii kohapeal kui ka kaasa ostes, rääkimata eritellimustest sünnipäevadeks, pulmadeks või niisama perekondlikeks üritusteks. Oleme avatud kõikidele väljakutsetele!

Mõeldud on kõigi peale! Näiteks need usinad, kes hommikul tööle joostes energiaks putru ja kohvi vajavad või vanad tuttavad, kes muljeid imelise tordi ja tee kõrval vahetada tahavad.

Meil on äärmiselt heameel lahutada meelt, täita kõhtu, olla kohaks, kuhu seinte vahele jäävad parimate sõprade saladused ning kuhu mõni potentsiaalne kirjanik võib romaani kirjutama tulla.

Peatse kohtumiseni,
Kohvik Ristikheina perekond

Ristikheina

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm aitas 14. juulist 2014 kuni 13. juulini 2015 Ristikheina Kohvik OÜ-l soetada põhivara.