Eriline tort erilise sündmuse jaoks

Mida teada enne, kui asud pulmatorti tellima?

Tordimeistrit valides tutvu erinevate tegijate tehtud töödega ja vaata, kas väljavalitu nii-öelda käekiri teile meeldib. Soovitavalt alusta meistri otsimist võimalikult varakult, sest ainult nii saad kindel olla, et teie pulma kuupäev on vaba. Kui sul puudub visioon oma pulmatordist või otsid hoopis midagi uut ja põnevat, siis abistame sind suurima heameelega.

Millal tuleb tellimus pulmatordile esitada, et see ei jääks viimasele hetkele? 

Kuna tegemist on väga tähtsa sündmusega ja mõlemad osapooled soovivad võimalikku parimat tulemust, siis mida varem, seda parem. Seda just seepärast, et jääks aega arutada ja suhelda tegijatel kliendiga. Viimane-viimane aeg soovist märku anda on kaks nädalat enne sündmust.

Mis saab edasi, kui oled valinud välja sobiva pulmatorditegija?

Kui oled valinud Ristikheina Kohviku, siis tutvu meie pakutavate maitsevalikutega SIIN ja anna meile edasi visioon oma tordist. Soovitame pruutpaaridele torti, mis hoiaks pulmapeoga üht stiili. Värvid, lauakaunistused, lilled, pruudikimp, kleit, pulmakutse – kõik võiks moodustada kena terviku.

Milliseid lahendusi pakub Ristikheina Kohvik?

Ristikheina Kohviku käekiri on minimalistlik ja puhas. Allpool saad tutvuda kolme erineva lahendusega.

Klassikaline korrustort

Siin tuleb arvestada, et tegu peab olema biskviittordiga (biskviittort ehk biskviidikihid segamini kreemikihtidega).

Tordiperekond

Komplekt koosneb mitmest erineva suurusega tordist. Sobivad nii biskviittordid kui ka valatud küpsisepõhjal koogid. Tordiperekonnale pakume rendiks ilusaid klassikalisi jalaga aluseid.  Aluse rendihinnad algavad 5 € (PS! Rendile lisandub ka tagatis alates 50 €).

Individuaalsed koogikesed + 1 kg tort

Individuaalsed koogikesed lähevad personaalselt igale külalisele, mis on hea lahendus, sest siis ei pea torti lõikama ja võrdselt jaotama. Kilone tort tuleb kaasa traditsiooni järgimiseks, et noorpaar saaks pulmatordi siiski pidulikult lahti lõigata. Siin sobivad valatud koogid küpsisepõhjal ilma lisakatteta.

Ristikheina Kohvik pakub ka “magusabaari” ehk candy-bar’i võimalust, kus uhke pulmatordi ümber kaetakse veel magusate suupistete laud. Selliseks puhuks sätime tordi kõrvale makroone, pulgakooke, tassikooke ehk kreemiga muffineid, beseed, jpm, püüdes hoida joont, mis tervikuga sobituks.

Kas pulmatordi degusteerimine on vajalik?

Pakume pruutpaaridele võimalust degusteerida ja konsulteerida Ristikheina Kohviku toodete ning meistritega. Pulmatordi degusteerimise ja konsultatsiooni hind al 30 € (hind sisaldab: 3 erinevat tordilõiku + 2 kuuma jooki + konsulteerimine peakondiitriga).

Degusteerimine ei ole kohustuslik, aga see on hea selleks, et ära hoida ebameeldivaid üllatusi pulmapäeval – see annab osapooltele kindlustunde, kui tordi maitse on proovitud ja kõik pisidetailid läbi arutatud.

Kuidas jõuab pulmatort peopaika?

Kindlasti uuri eelnevalt, kas peopaigas on olemas külmik tordile ning mis on külmkapi suurus ja maht. Anna ka meile teada, mis kell on planeeritud tordi serveerimine.

Tordi saate toimetada kohale ise, aga Ristikheina Kohvik pakub ka transpordi teenust.

KL 8.00-17.00 Tallinn 25€

KL 17.00-23.00 Tallinn 35€ 

Transport Tallinnast välja kokkuleppeline

Mis on pulmatordi hind ja miks on pulmatort hinnalisem, kui muude tähtpäevade tordid?

Pulmatordi kilohinnad algavad toorjuustu-võikreemikattega tortidele 40 € / kg ning suhkrukattega tortidele 45 € / kg.

Lisatasu eest saab tordile lisada tükihinnaga suhkrulillesid. Kõige ajamahukam osa tordi loomise juures on käsitööna valmivad suhkrulilledest kaunistused, mis valmistatakse kroonleht kroonlehe haaval pikkade tundide jooksul. 

Kui tordil on veidikenegi erilisem sisu, siis on mõistetavalt kohe ka kallim tooraine. See on tort, kuhu tordimeister on pannud oma hinge ja armastuse – see on just teile valmistatud personaalne teos. 

Eelkõige kaasneb sellega suur vastutus, sest pruutpaarile on see kõige tähtsam tort sel eluhetkel, kus iga pisemgi detail on paigas ja eksimisruumi ei ole. Tort paigutatakse ilusale tugevale alusele.

Kui kõik detailid on tordimeistriga kenasti läbi räägitud, siis võid rahuliku südamega oma pulmi nautida ja ei pea muretsema, kas ja kuidas tort õigeks ajaks lauale jõuab. Ta lihtsalt jõuab ja just see õige ning teie oma!

Ristikheina Kohvik soovitab noorpaaridele olla julgemad ja usaldama tordimeistreid, sest meil on pikaajalised kogemused ja te võite olla kindlad, et pulmapäeva kulminatsioon ehk teie tort saab olema just teile isikupärane, ja loomulikult ka maitsev!

Tea, et oleme avatud kõikidele erisoovidele ja küsimuste korral võta meiega julgesti ühendust.
Oleme siin, et sind õnnelikumaks teha.

Hinnakiri:

individuaalne koogike al 5 €/tk

pulmatort valatud küpsisepõhjal (ilma katteta) al 35 €/kg

pulmatort toorjuustu-võikreemikattega al 40 €/kg

pulmatort suhkrukattega 45 €/kg

kujukesed tordile al 20€

suhkrulill al 5€/tk

pulmatordi degusteerimine + konsultatsioon hind al 30 € (3 erinevat tordilõiku + 2 kuuma jooki + konsulteerimine peakondiitriga)
Võta meiega ühendust või täida all olev vorm.


    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Telefon

    Erisoovid

    Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm aitas 14. juulist 2014 kuni 13. juulini 2015 Ristikheina Kohvik OÜ-l soetada põhivara.