Perenaise kringel kohupiima ja rosinatega 1,5kg

24.00

Koostisosad: nisujahu, kohupiim 6.5%, piim, või, rosin 6.5%, muna, pärm, suhkur, kakao, kaneel, sool.

100g toodet sisaldab keskmiselt: Energiasisaldus 1360 kJ/324kcal, rasva 11,5g, küllastunud rasvhapped 6,8g, süsivesikud 46g, millest suhkrud 18,9g, valgud 7,5g, sool 0,7g.

1,5kg 12-15le maiustajale

See kringel ei ole klassikaline, ent ära ehmata! Rohkele täidisele lisab mahlasust kohupiim. Kringel on pealt krõbe ja seest vatiselt kaneeline. Täpiks i-le oleme lisanud mõõdukas koguses rosinaid, et armastada seda kõige traditsioonilisemas mõttes.

PS! Kui oled pisike rosinavihkaja siis lisa märkustesse “ilma rosinateta”.

Antud retsepti ajalugu ulatub kaugele – ligi 30 aastat tagasi valmistas just seda kringlit just selle retsepti järgi Ristikheina Kohviku perenaise ema. Nüüd, möödunud pühadel, pühkis perenaine retseptilt tolmu ja valmistas ema juhendamisel perekonnale ja tuttavatele ühe krõbeda kringli, mis võeti vastu soojalt ja armastusega! Täna on antud kringel jõudnud meie menüüsse. Tutvustame teile nostalgilist lapsepõlve kringlit, mida saate tellida endale tähtpäevaks või muidu argipäevaks meie veebipoest. Mälestuste ja traditsioonide auks!

 

Kategooria:

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm aitas 14. juulist 2014 kuni 13. juulini 2015 Ristikheina Kohvik OÜ-l soetada põhivara.